Medycyna estetyczna – oferta Soft Skin Dermaclinic

Medycyna estetyczna – oferta Soft Skin Dermaclinic
Kategoria
Opis

Nowoczesna klinika lekarska" Soft skin dermaclinic" we Wrocławiu specjalizuje się w dwóch obszarach; w dermatologii i w medycynie estetycznej. Kompetentny zespół specjalistów oferuje duży wybór zabiegów dotyczących zdrowia i wyglądu skóry. Wykorzystując swoje wysokie kompetencje lekarze, indywidualnie, planują terapie zdrowotne lub zabiegi estetyczne, dopasowane do potrzeb pacjenta.

medycyna estetyczna

Zabiegi medycyny estetycznej w Soft Skin Dermaclinic fot.1

W dermatologii klinicznej stosowane są nowoczesne metody leczenia nawet bardzo trudnych schorzeń skóry.  W medycynie estetycznej lekarze przy pomocy najnowszych technik / od peelingów, poprzez mezoterapię aż do nieinwazyjnych liftingów/ dbają o jakość i wygląd skóry. W razie potrzeby łączą zabiegi estetyczne z leczeniem dermatologicznym. Dzięki temu skóra zadbana jest zarówno w środku jak i na zewnątrz.

medycyna estetyczna

Zabiegi medycyny estetycznej w Soft Skin Dermaclinic fot.2

Wśród wielu innych zabiegów, godna polecenia jest depilacja laserowa wykonywana urządzeniem Soprano ICE Platinum. To system najnowszej generacji, który umożliwia stosowanie go u pacjentów o różnej karnacji i przy różnych typach włosów. Również u klientów z nietypowymi problemami. Przy wykonywaniu wszystkich zabiegów dużą wagę przykłada się też do bezpieczeństwa klienta.

Soft Skin Dermaclinic

Telefon
512822207
NIP
7532154115
Regon
021847160
Siedziba
ul. Dąbrowskiego 32/1u
50-457 Wrocław