Multiagencja Ubezpieczeniowa Optima – ubezpieczenie mieszkania Wrocław

Multiagencja Ubezpieczeniowa Optima – ubezpieczenie mieszkania Wrocław
Kategoria
Opis

ubezpieczenie mieszkania

Potrzebujesz ubezpieczyć swój nowo wybudowany dom ? Wybierasz się w daleką podróż i pragniesz wykupić profesjonalne ubezpieczenie od wypadków ? Szukasz korzystnej cenowo polisy OC, na swój samochód. Skontaktuj się z biurem obsługi klienta firmy Optima. To działająca od wielu lat na polskim rynku MuliAgencja ubezpieczeniowa, oferująca wszystkim swoim klientom, rewelacyjne usługi ubezpieczające.

Obejmują one ubezpieczenie pojazdu, ubezpieczenia mieszkania, domy i lokale użytkowe. Dodatkowo korzystne pakiety medyczne, ubezpieczenie na życie, turystyczne oraz firmowe. Najkorzystniejsze ceny, fachowa wiedza i doświadczenie, indywidualne podejście do każdego przypadku oraz rzetelna i miła obsługa.

Optima współpracuje z największymi firmami, dzięki czemu może zapewnić swoim klientom, dogodne warunki na każdym etapie ubezpieczenia. Wykwalifikowany personel dobierze odpowiedni rodzaj polisy i doradzi w każdym temacie. Zaufaj agencji, która od wielu lat ubezpieczyła setki osób oraz ich mienie. Sprawnie, szybko, profesjonalnie.

Multiagencja Ubezpieczeniowa Optima

Telefon
575115015
NIP
9661512730
Regon
020539083
Siedziba
ul. Krupnicza 13/204a
50-075 Wrocław