Multiagencja Ubezpieczeniowa Optima – ubezpieczenie mieszkania Wrocław

ubezpieczenie mieszkania

Potrzebujesz ubezpieczyć swój nowo wybudowany dom ? Wybierasz się w daleką podróż i pragniesz wykupić profesjonalne ubezpieczenie od wypadków ? Szukasz korzystnej cenowo polisy OC, na swój samochód. Skontaktuj się z biurem obsługi klienta firmy Optima. To działająca od wielu lat na polskim rynku MuliAgencja ubezpieczeniowa, oferująca wszystkim swoim klientom, rewelacyjne usługi ubezpieczające.

Obejmują one ubezpieczenie pojazdu, ubezpieczenia mieszkania, domy i lokale użytkowe. Dodatkowo korzystne pakiety medyczne, ubezpieczenie na życie, turystyczne oraz firmowe. Najkorzystniejsze ceny, fachowa wiedza i doświadczenie, indywidualne podejście do każdego przypadku oraz rzetelna i miła obsługa.

Optima współpracuje z największymi firmami, dzięki czemu może zapewnić swoim klientom, dogodne warunki na każdym etapie ubezpieczenia. Wykwalifikowany personel dobierze odpowiedni rodzaj polisy i doradzi w każdym temacie. Zaufaj agencji, która od wielu lat ubezpieczyła setki osób oraz ich mienie. Sprawnie, szybko, profesjonalnie.

Multiagencja Ubezpieczeniowa Optima

Kategoria
WWW
Telefon
NIP
9661512730
Regon
020539083
Siedziba
ul. Krupnicza 13/204a
50-075 Wrocław
  • Multiagencja Ubezpieczeniowa Optima – ubezpieczenie mieszkania Wrocław