Portal Poleasingowe.pl – aukcje pojazdów i sprzętu poleasingowego

Serwis poleasingowe.pl prowadzi aukcje, na których można zakupić sprzęt, maszyny czy pojazdy poleasingowe, poflotowe lub powindykacyjne. W serwisie można zakupić w atrakcyjnych cenach całkowicie sprawny sprzęt, który opisywany jest przez rzeczoznawcę, dzięki czemu kleint ma pewność, że cena jest adekwatna do stanu technicznego maszyn.

Ciągnik rolniczy poleasingowy

Ciągnik rolniczy poleasingowy z aukcji na Poleasingowe,pl

W serwisie można znaleźć samochody osobowe, dostawcze, motocykle, autobusy, przyczepy, naczepy, maszyny rolnicze i przemysłowe, sprzęt budowlany, medyczny, biurowy, poligraficzny oraz narzędzia. Wylicytowanie sprzętu poleasingowego pozwala na zakup w atrakcyjnych cenach w pełni sprawnych maszyn, o małym przebiegu. Serwis poleasingowe.pl oferuje bezpieczny i prosty w obsłudze system aukcyjny.

Ciągnik siodłowy poleasingowy

Ciągnik siodłowy poleasingowy z aukcji na Poleasingowe,pl

Całość procesu jest transparentna, a opisy sprzętu są zgodne z ich stanem faktycznym. Oferowany sprzęt można nabyć również w atrakcyjnym systemie leasingowym i kredytowym. Serwis poleasingowe.pl oferuje szeroki wybór w pełni sprawnych maszyn i sprzętu, które można wylicytować samodzielnie lub z pomocą agenta.

Portal Aukcyjny Poleasingowe.pl

Kategoria
WWW
Telefon
NIP
8942976550
Regon
021014968
Siedziba
ul. Lipowa 2
55-300 Środa Śląska
  • Portal Poleasingowe.pl – aukcje pojazdów i sprzętu poleasingowego
  • Portal Poleasingowe.pl – aukcje pojazdów i sprzętu poleasingowego