Psycholog Wrocław – Klinika Zdrowego Umysłu

Psycholog Wrocław – Klinika Zdrowego Umysłu
Kategoria
Opis

psycholog Wrocław

Klinika Zdrowego Umysłu to zespół doświadczonych, aktywnych zawodowo psychologów i psychoterapeutów świadczących usługi terapeutyczne, konsultacje dla dorosłych i młodzieży. Wśród członków zespołu znajduje się również psycholog dziecięcy, odpowiedzialny za rozwiązywanie sytuacji trudnych emocjonalnie dla dziecka oraz rodziców. Świadczona przez specjalistów terapia w nurcie psychodynamicznym za podstawę przyjmuje budowanie więzi z pacjentem, poczucie wsparcia i bezpieczeństwa.

Oferowana pomoc dotyczy zarówno problemów długoterminowych, dla których istotą jest odpowiednie rozpoznanie problemu i potencjalne leczenie, ale także krótkotrwałych trudności, związanych z codziennym funkcjonowaniem. Sesje terapeutyczne dotyczą takich obszarów i sfer problematycznych, jak: trudności z agresją, zaburzenia depresyjne, stany lękowe, nerwica, opieka okołoporodowa, zaburzenia odżywiania, zaburzenia psychosomatyczne, jak również kryzysy dzieci, problemy w nauce, czy poczucie zagubienia u dziecka.

Współpraca specjalistów z różnych dziedzin pozwala na profesjonalne podejście do leczenia, a chęć niesienia pomocy i wspierania każdego aspektu zdrowia psychicznego jest najwyższym atutem kliniki.

Klinika Zdrowego Umysłu

Telefon
530545002
NIP
8971708697
Regon
021409951
Siedziba
Ul. Stalowa 92a
53-440 Wrocław