Sofy stylowe ze Studia Mebli bowArte Wrocław

Jeżeli cenisz sobie niebanalność i oryginalność, a także chcesz otaczać się produktami najwyższej jakości, to w kwestii umeblowania swojego mieszkania skontaktuj się z przedsiębiorstwem bowArte. Jest to studio meblowe znajdujące się we Wrocławiu, które współpracuje z czołowymi polskimi i nie tylko firmami z branży meblarskiej. Są to między innymi Befame z Bielska-Białej, Fameg z Radomska, czy też duńska marka Rug Solid łącząca w swoich produktach ekologię z minimalistycznym stylem skandynawskim.

Stylowe sofy Wrocław

Stylowe sofy z oferty bowArte Wrocław fot.1

Odwiedzając to miejsce otrzymasz możliwość wyboru nie tylko doskonałej jakości umeblowania, ale także pomoc w zakresie aranżacji swojego lokum. Zakupisz w studiu meblowym bowArte nie tylko zresztą meble, ale także chociażby doskonałej jakości dywany lub niezwykłe lampy.

Stylowe sofy Wrocław

Stylowe sofy z oferty bowArte Wrocław fot.2

Oprócz nowych sprzętów, są dostępne także takie które zostały odnowione. Są to wspaniałe meble z duszą. Firma zaprasza również do współpracy wszystkie osoby, które są pasjonatami pięknych i niebanalnych wnętrz, jak też cenią sobie niepowtarzalne rozwiązania.

Studio Mebli bowArte

Kategoria
WWW
Telefon
NIP
5531630558
Regon
383084129
Siedziba
ul. Tęczowa 79
52-007 Wrocław
  • Sofy stylowe  ze Studia Mebli bowArte Wrocław
  • Sofy stylowe  ze Studia Mebli bowArte Wrocław