Szafy wnękowe z firmy Meble Senator

Coraz droższe metraże mieszkań sprawiają, że warto zagospodarować przestrzeń funkcjonalnie i z rozsądkiem. Gdy trudno znaleźć różne rozwiązania w sklepach, warto zgłosić się do stolarza, który robi meble na wymiar. Dzięki temu przestrzeń będzie maksymalnie zagospodarowana i wszystko będzie do siebie świetnie pasować, zarówno gabarytami, jak i kolorystycznie.

szafa na wymiar

Szafy na wymiar z firmy Senator Wrocław fot.1

Senator to firma, która posiada ponad 20 letnie doświadczenie w produkcji wysokiej jakości mebli na wymiar. Przy produkcji wykorzystywane są nowoczesne systemy i rozwiązania, takie jak półki cargo, ciche systemy domykania drzwi itd.

szafa na wymiar

Szafy na wymiar z firmy Senator Wrocław fot.2

Szczególnym zainteresowaniem wśród mebli na wymiar cieszą się szafy na wymiar, w tym warto wyróżnić szafy wnękowe, które można wykonać w pomieszczeniach o pełnej wysokości i na poddaszach, czy w przypadku skosów. Szafy przesuwne pozwalają na oszczędność przestrzeni, a otwierające się drzwi, nie tarasują przejść. Drzwi szaf przesuwnych można dodatkowo uszlachetnić, dodając fotodrzwi z fotografią bądź z wybranym printem.

Meble Senator

Kategoria
WWW
Telefon
NIP
8981027148
Regon
930210370
Siedziba
ul. Braniborska 14
53-680 Wrocław
  • Szafy wnękowe z firmy Meble Senator
  • Szafy wnękowe z firmy Meble Senator