Wiązar Polska – wiązary dachowe do inwestycji we Wrocławiu

Wiązar Polska to firma oferująca swoim Klientom wiązary (inaczej dźwigary) dachowe. Są to elementy domu, których rolą jest przenoszenie oddziałujących nań obciążeń na ściany nośne budynku. Produkty wykonane są z najwyższej jakości tarcicy konstrukcyjnej.

Wiązary dachowe Wrocław fot.1

Konstrukcja kratowa wiązarów pozwala na mniejsze zużycie materiału bez kompromisu kosztem jakości. Oznacza to także mniejsze koszty dla Klienta i obciążenie fundament budynku. Firma dostarcza i montuje wiązary dachowe na terenie całego województwa dolnośląskiego. Wykonywane są równolegle ze ścianami, zatem gdy ściany zostaną wzniesione, pozostaje tylko montaż.

Wiązary dachowe Wrocław fot.2

W budownictwie mieszkaniowym zastosowanie dźwigarów pozwala na brak konieczności wykonywania stropu żelbetonowego. W przemyśle wielkogabarytowym redukuje czas konstrukcji. W rolnictwie gwarantuje odporność na groźne dla plonów grzyby oraz pleśnie. Współpraca z firmą odbywa się bardzo szybko. Po kontakcie i wycenie następuje sporządzenie umowy i natychmiastowe przystąpienie do pracy. Dzięki temu Klienci nie są narażeni na przestoje na placu budowy.

Wiązar Polska

Kategoria
WWW
Telefon
NIP
1230537879
Regon
011059223
Siedziba
ul. Ceramiczna 4
58-130 Żarów
  • Wiązar Polska – wiązary dachowe do inwestycji we Wrocławiu
  • Wiązar Polska – wiązary dachowe do inwestycji we Wrocławiu